Hakkımızda

 

Aysberg Aksesuar 2004 yılından bu yana aksesuar sektöründe tasarım , üretim,ihracat ve ithalat alanlarında faaliyet göstermektedir.2019 yılı itibarı ile mağazacılık ve e-ticaret sektöründe de hizmet vermeye başlamıştır.

 

50.000 Adet saat ve takı çeşidi ile Türkiye'nin en kapsamlı saat ve takı sitesi aysbergmoda.com dünyaca ünlü markaları müşterileri ile buluşturuyor. Sitemizde satılan saatler ve takılar Türkiye Distribütörlerinin veya Türkiye Yetkli firmaların garantisi kapsamındadır. Sitemizde orijinal olmayan, ikinci el,teşhir veya Türkiye'ye kaçak olarak getirilen saatlerin satışı yapılmamaktadır.

 

Sitemizdeki tüm ürünler MNG kargo ile gönderilmektedir. Siparişiniz size ürünün faturası,onaylanmış garanti belgesi ve orijinal kutusu ile birlikte gönderilmektedir.  www.aysbergmoda.com üzerinden almış olduğunuz ürünleri size ulaştıktan 15 gün içerisinde saatin orijinalliğini bozmadığınız ve kullanmadığınız taktirde hiçbir mazeret belirtmeden iade edebilir veya değişim yapabilirsiniz, ayrıca aysbergmoda.com'a üye olarak: %90'a varan  indirimlerden anlık haberdar olabilir, üyelerimize özel hediye çekleri ile ekstra indirimler kazanabilir, özel günlere ve haftalara özel ekstra indirimlerden faydalanabilirsiniz.

 

Aysberg Aksesuar ve Tekstil Merkezi A.Ş